Spedycja – krótki poradnik

Spedycja –  krótki poradnik
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Koncepcja spedycji jest prosta. Spedytor znajduje firmę przewozową, organizuje transport i załatwia wszystkie formalności. Ale jest to coś więcej niż tylko to. Firmy spedycyjne mogą zaoferować Ci szeroki wachlarz usług, o których pewnie nie wiedziałeś.

Spedycja lotnicza

Jeśli wysyłasz towar drogą lotniczą, najlepiej skorzystać z usług spedytora lotniczego. Znajdą oni najlepsze stawki i usługi dla Twojej paczki i upewnią się, że dotrze ona bezpiecznie i na czas.

Spedycja morska

Fracht morski jest jedną z najstarszych form transportu znanych człowiekowi – ale nadal ma swoje miejsce w dzisiejszej gospodarce światowej. Jeśli wysyłasz towar za pomocą frachtu morskiego, dobry spedytor morski ze strony https://www.hartwig.szczecin.pl/oferta/spedycja-morska/ pomoże Ci znaleźć najlepsze stawki dla Twoich towarów i zajmie się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, aby wszystko przebiegło sprawnie od początku do końca. Fracht morski jest mniej elastyczny niż fracht lotniczy, co oznacza, że mogą wystąpić opóźnienia spowodowane pogodą lub innymi czynnikami niezależnymi od Ciebie.

Niestandardowe rozwiązania logistyczne

Dobra firma spedycyjna będzie współpracować z Tobą, aby stworzyć niestandardowe rozwiązania dla Twojej wyjątkowej sytuacji lub potrzeb projektu – niezależnie od tego, czy oznacza to pakowanie przedmiotów na palety, czy tworzenie niestandardowych opakowań w oparciu o ich specyficzne potrzeby (takie jak pojemniki z kontrolowaną temperaturą).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*