close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Dodatki weselne, które stworzą odpowiedni klimat imprezy

Organizacja ślubu oraz wesela to niezwykle radosny, ale również stresujący czas w życiu każdego człowieka. Z tego właśnie powodu warto rozpocząć przygotowania do niego odpowiednio wcześniej, uwzględniając wszystkie najważniejsze aspekty – od sali weselnej, przez ubrania panny i pana młodego, aż po najdrobniejsze szczegóły w postaci grafiki na zaproszeniach lub winietkach dla gości. Co jeszcze warto wziąć pod uwagę szykując się do tego wyjątkowego wydarzenia?

Szczegóły, na które warto zwrócić szczególną uwagę

Jednymi z najważniejszych rzeczy podczas planowania ślubu są oczywiście zaproszenia dla gości weselnych, rodziny oraz znajomych. Istotnym w tym przypadku jest sama papeteria ślubna, którą można dopasować do wybranego stylu imprezy oraz osobowości pary młodej. Do niezwykle popularnych wzorów w ostatnich sezonach należą motywy roślinne oraz nawiązujące bezpośrednio do natury, czyli zwierząt, gór oraz lasów, które świetnie sprawdzają się jako dodatki w czasie współczesnych wesel. W skład takiej papeterii mogą wchodzić zarówno winietki oraz karteczki z podziękowaniami dla gości, same zaproszenia, dekoracje na stół w postaci numerków lub kartek z imionami, jak również opakowania na podarunki dla gości. Takimi mogą być miody, drobne dodatki biżuteryjne, a nawet zabawne gadżety, bezpośrednio nawiązujące do pasji łączącej młodą parę. Dodatki w postaci papeterii mogą być zdobione zarówno złoceniem, jak i wybranym przez zainteresowanych wariantem kolorystycznym, np. zielenią lub szlachetnym błękitem.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

4 × 5 =

Story Page