close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Zaopatrzenie medyczne, kluczowe do walki z pandemią

Pandemia stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzkiego, dlatego nie wolno jej lekceważyć. Istnieją również środki i akcesoria, które pozwalają minimalizować ryzyko zakażenia i rozprzestrzenienia wirusa. Niewątpliwie najważniejsza wśród nich jest maseczka, która w znacznym stopniu ogranicza ryzyko zachorowania. W związku z tym jej noszenie jest obligatoryjne w placówkach medycznych, które zamawiają je w hurtowych ilościach. Producenci oferują ich szeroki wybór, a każdy model prezentuje nieco inny zakres właściwości. Najważniejsze jest jednak to, aby spełniały odpowiednie normy bezpieczeństwa, co potwierdzają uzyskane przez nie certyfikaty. Dystrybutorem takich maseczek ochronnych jest firma, której asortyment będzie można znaleźć m.in. na stronie internetowej https://rcmedical.pl/.

Rękawiczki jednorazowe i ich rola w przeciwdziałaniu pandemii

Maseczki ochronne stanowią skuteczną ochronę przed rozprzestrzenianiem się wirusa droga kropelkową. Natomiast inną powszechną ścieżką zakażenia jest bezpośrednie przenoszenie go na różnych powierzchniach. W związku z tym ważne jest używanie rękawiczek jednorazowych, ponieważ w ten sposób nie dotykamy przedmiotów, które mogą być potencjalnie zakażone.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

jeden × cztery =

Story Page