• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Czy dieta pudełkowa jest dla każdego?

Coraz częściej można się spotkać z ogłoszeniami firm proponujących catering dietetyczny, inaczej zwany dietą pudełkową. Jest to opcja bardzo ciekawa dla osób nie mających czasu lub chęci na gotowanie, każdego dnia otrzymują kilka świeżych i smacznych posiłków na cały dzień. Czy jednak opcja ta jest również odpowiednia dla osób stosujących restrykcyjne diety?

Obecnie praktycznie każdy zna co najmniej jedną osobę, która z powodów zdrowotnych lub etycznych unika konkretnych składników w codziennej diecie. Ludzie coraz częściej rezygnują ze spożywania takich składników, jak gluten, nabiał czy nawet mięso, przez co w restauracjach pojawiają się dania dedykowane dla bezglutenowców, wegan czy wegetarian. Podobnie jest w przypadku cateringu dietetycznego, większość firm świadczących usługi w tym zakresie posiada specjalne opcje dla takich osób. Nic w tym dziwnego, w końcu dieta pudełkowa to przede wszystkim sposób na zdrowe odżywianie, wszystkie posiłki, które otrzymujemy w ramach usługi przygotowywane są pod czujnym okiem dietetyków. Dzięki temu osoby posiadające alergię na gluten lub weganie unikający nabiału, mimo restrykcyjnej diety mogą każdego dnia dostarczać swojemu organizmowi wszystkich witamin i minerałów. Oczywiście nie wszystkie firmy cateringowe oferują diety bezglutenowe i wegańskie, jednak ze względu na ich popularność coraz łatwiej jest znaleźć odpowiednią ofertę. W tym celu najlepiej jest skorzystać ze specjalnych stron internetowych, na których znajdziemy ofertę wszystkich usługodawców z naszego miasta.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

10 − trzy =

Story Page