close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Czy i jak restauracja może skorzystać na wynajmie przyczep?

Sposobów na zwiększenie zysków restauracji jest bardzo wiele. Można spróbować wprowadzić sprzedaż na wynos lub dowóz, ale można również wynająć przyczepę gastronomiczną, która dotrze wszędzie tam, gdzie akurat są nasi potencjalni klienci. Jakie korzyści przyniesie takie rozwiązanie?

Otwórz się na nowych klientów

Posiadanie lokalu gastronomicznego łączy się z wieloma kosztami. Musimy opłacić czynsz, zapłacić pracownikom, zadbać o odpowiedni wystrój i menu. Do tego dochodzą, często niemałe rachunki za prąd czy gaz oraz liczne podatki. Dlatego tak ważne jest dbanie o rentowność naszego biznesu. Ciekawym pomysłem na dotarcie do nowych klientów jest wynajem przyczepy gastronomicznej. Dzięki niej będziemy wszędzie tam, gdzie obecnie przebywają nasi klienci. W ciepłe dni do lokalu zagląda mniej osób. Większość z nich jest wtedy gdzieś w plenerze.

Dlatego tak dobrym pomysłem jest przyczepa gastronomiczna nowa lub używana. Taka forma sprzedaży swoich dań, pozwala na znaczące zwiększenie zysków. Nie musimy od razu sprzedawać z przyczepy wszystkich pozycji z naszego standardowego menu serwowanego w lokalu. Wystarczy kilka sztandarowych dań dopasowanych do okoliczności. Restauracja tym samym zwiększa swoje obroty, jednocześnie nie ponosząc wysokich kosztów.

Przyczepa ustawiona w pobliżu kąpieliska albo na festynie w kilka godzin może przynieść znaczące zyski. Pracownicy zamiast nudzić się w pustym w ciągu dnia lokalu mogą owocnie wykonywać swoje obowiązki. To nie tylko sposób na dodatkowy zysk, ale realna forma wykorzystania potencjału, który niesie ze sobą posiadanie restauracji. 

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

trzy × 5 =

Story Page