• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Zapachy – dlaczego warto je kupować?

Chyba każdy już słyszał o aromaterapii i zbawiennym wpływie zapachów na ludzką psychikę. Woń lawendy, rozmarynu, rumianku, czy innych ziół wpływa nie tylko na nasze drogi oddechowe, ale także na samopoczucie ogólne. Dzięki subtelnym nutom unoszącym się we wnętrzach odprężamy się, a stres całego dnia ulatuje daleko. Takie zapachowe techniki wykorzystywane są również w sklepach. Wiedzeni miłymi skojarzeniami, kupujemy więcej, a cały proces daje nam niesamowitą przyjemność. Skoro aromaty mają na nas taki wpływ, to warto zainwestować w dobre produkty tego typu do własnego domu, a nawet prowadzonego przez nas butiku. 

Woń, która ma siłę

Wybierając zapachy do wnętrz, kierujmy się efektem, jaki chcemy uzyskać. Olejki eteryczne pochodzące z cytrusów, drzewa różanego, lawendy lub geranium dodają energii oraz poprawiają nastrój, rozmaryn i drzewo sandałowe podnoszą libido, a eukaliptus, mięta, czy pomarańcza wpływają pozytywnie na koncentrację. Oczywiście możemy mieszać poszczególne aromaty, panując jednocześnie nad ich intensywnością. Producenci akcesoriów, jak również samych zapachów mogą zaoferować nam mnóstwo produktów, które dopasujemy do własnych potrzeb, zwiększając tym samym komfort życia. 

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

siedemnaście + dwadzieścia =

Story Page