• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Rodzaje lamp sufitowych

Lampy sufitowe nie zabierają przestrzeni użytkowej, nie zagracają pomieszczeń, oświetlają całą powierzchnię lub znaczną jej część. Te zalety sprawiają, że są najczęściej stosowane nie tylko w mieszkaniach, ale także w biurach czy pomieszczeniach roboczych.

Źródło światła i element designu

Wybór lamp sufitowych jest olbrzymi. W salonach często montuje się efektowne żyrandole, które nie tylko oświetlają pokój, ale także stanowią istotny element dekoracyjny. Podobnie w sypialniach czy gabinetach – piękna wisząca lampa jest częścią wystroju. W łazienkach czy garderobach idealnie sprawdzą się plafony, które zajmą minimalną powierzchnię.

Innym rodzajem oświetlenia sufitowego są oprawy do zabudowy, które umożliwiają wkomponowanie źródła światła w sufit. Na rynku dostępne są także reflektorki czy spoty, które dobrze doświetlą konkretne punkty pomieszczenia. Wiele z tych modeli jest dostępnych na https://mariner-lampy.pl/.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

dziewięć − 4 =

Story Page