Wynajem czy kupno samochodu?

Wynajem czy kupno samochodu?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kupno nowego samochodu to poważny wydatek, który w dodatku obarczony jest znacznym spadkiem ceny auta w ciągu pierwszych trzech lat jego użytkowania. Jednocześnie leasing to doskonała opcja, ale dla przedsiębiorców. Zazwyczaj jest niedostępna dla prywatnych konsumentów, którym po prostu zależy na tym, żeby jeździć dobrym i sprawnym samochodem, ale nie chcą wydawać dziesiątek tysięcy na nowy model z salonu. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi długoterminowy wynajem samochodów Warszawa, który pozwala na poruszanie się nowym i sprawnym pojazdem przy przystępnej miesięcznej cenie.

Dlaczego warto wynająć na dłużej?

Ponieważ wynajem krótkoterminowy jest stosunkowo drogi i nieopłacalny dla kogoś, kto auta potrzebuje na co dzień. Długoterminowy wynajem samochodów to comiesięczna rata w wysokości już od kilkuset złotych. Jednocześnie w razie jakiejkolwiek awarii czy wypadku w ciągu 24h pod dom dostarczony zostanie samochód zastępczy. Nie musimy się też martwić naprawami, ponieważ wszystkich możemy w ramach umowy dokonać w punkcie, w którym dokonaliśmy najmu.

Długoterminowy wynajem samochodów Warszawa, to rozwiązanie dla osób prywatnych, które z różnych powodów nie chcą albo nie mogą kupić własnego nowego pojazdu. Umowa obejmuje OC i AC, serwis oraz naprawy i można podpisać ją już na okres dwóch lat. Sprawia to, że jest to opcja dla każdego i jednocześnie jest tak samo korzystna jak leasing. Dzięki temu można się też poruszać bezpiecznym samochodem, który spełnia wszelkie najnowsze wymogi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*