Typy i rodzaje garaży, w jakich możemy przechowywać nasze samochody

Typy i rodzaje garaży, w jakich możemy przechowywać nasze samochody
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na co zwrócić uwagę kupując garaż na posesję i jakie istnieją typy oraz rodzaje dostępnych na rynku garaży? Producenci konstrukcji garażowych, jak np. z przytoczonej strony https://artkon-garaze.pl mogą wykonać garaż dostosowany do każdych potrzeb. Oferują również transport zakupionych towarów na terenie naszego kraju oraz profesjonalny montaż na posesji. Oto dwa najpopularniejsze typy tych stalowych konstrukcji.

Garaże typowe, czyli popularne blaszaki

To uniwersalne konstrukcje blaszane, które znaleźć mogą zastosowanie niemalże na każdej działce. Są lekkie i niezwykle łatwe oraz szybkie w montażu. Zbudowane są ze stalowych profili zamkniętych, które świetnie nadają się do wszelkich wiat, altan, ogrodzeń oraz innych struktur wymagających solidności i trwałości. Profile przysłonięte są ocynkowaną blachą trapezową, blachą akrylową lub imitującą drewno. Wszystkie te materiały są odporne na korozję i negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Niestraszne im zmienne warunki atmosferyczne takie jak działanie promieni ultrafioletowych, deszcze oraz mrozy. Wykazują też podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dach tych garaży jest natomiast spadzisty. Dzięki temu nie zbiera się na nim woda deszczowa ani śnieg. Gotowy produkt jest więc zarówno bezpieczny, jak i funkcjonalny.

Garaże nietypowe – dla wymagających klientów

To garaże, które dostosowane mogą zostać do wszystkich indywidualnych potrzeb nabywcy. Wykonane są tak, jak ich typowe odpowiedniki z wysokiej jakości produktów. Mogą mieć jednak nietypowe wymiary czy kształty. To sam klient decyduje o tym, jaka będzie długość, szerokość, a nawet wysokość pomieszczenia. Do takich konstrukcji zaliczamy między innymi garaże przeznaczone do przechowywania łodzi, motocykli, a także garaże podwójne. Wedle potrzeb wyposażone są w otwory okienne i dodatkowe otwory drzwiowe. Także systemy wjazdowe mogą zostać spersonalizowane przez klienta. Do wyboru są bramy uchylne oraz przesuwne. Dodatkowo cała konstrukcja może zostać wyposażona w system zabezpieczeń.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*