• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Bezpieczny dom – jak to zrobić?

Dążeniem każdego z nas jest posiadanie bezpiecznego domu. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak zadanie proste, aczkolwiek możliwe do wykonania. Wiąże się ono przede wszystkim z koniecznością wyposażenia domu w różnego rodzaju urządzenia i rozbudowane systemy zabezpieczeń budynków. To one właśnie są w stanie zapewnić nam bezpieczeństwo we własnym domu i wysoki poziom jego ochrony. Tylko wówczas możemy czuć się w nim w pełni komfortowo. Jak zatem sprawić, aby nasz dom był bezpieczny i dobrze chroniony?

Jak zabezpieczyć swój dom ?

Dom warto wyposażyć chociażby w domofony, czy też wideofony. Współczesne wideofony posiadają zazwyczaj kolorowy wyświetlacz, a także oprócz typowych funkcji, wewnętrzną pamięć cyfrową oraz gniazdo zewnętrznej pamięci. Daje to możliwość rejestrowania krótkich filmów wideo z otoczenia. Wideofony mogą więc stać się częściowym uzupełnieniem systemu monitoringu, który zdecydowanie warto zainstalować w całości. Oprócz nich warto zastosować urządzenia takie jak czujniki dymu Fibaro, o różnym zastosowaniu. Mogą to być przykładowo czujniki czadu, dymu, ruchu, a także czujniki zalania. Dzięki nim będziemy skutecznie informowani o niekontrolowanych i niebezpiecznych zdarzeniach, takich jak powódź, czy też pożar. Wszystkie drzwi i okna można zabezpieczyć poprzez zainstalowanie w nich najwyższej jakości zamków. Ich przykładem mogą być zamki Gerdalock V 3, które łączą w sobie solidność, a także szybkość działania. Dodatkowo można nimi sterować z poziomu urządzeń mobilnych, a więc smartfona, smartwatcha, czy tableta, co nie tylko poprawia bezpieczeństwo nawet podczas nieobecności w domu, ale także poprawia komfort użytkowania mieszkania.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

dwa × dwa =

Story Page