close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Taras – jak go zaaranżować, aby panował w nim przyjemny klimat

Taras to jedno z miejsc, które odpowiednio zaaranżowane, może pełnić rolę dekoracyjną, jak i rekreacyjną. Stawiając na kilka prostych dodatków oraz podstawowe wyposażenie można wykorzystać tę część domu jako wspaniałe miejsce do odpoczynku i relaksu. Aby tak się stało, warto zadbać o takie elementy wystroju, które pasują do naszego gustu. Podstawową zasadą aranżacji jest przecież to, by wystrój pasował do potrzeb właścicieli. Od czego zacząć? Od planowania. Na początku warto stworzyć wizję, jak powinien wyglądać idealny taras, a następnie metodycznie ją realizować.

Wystrój i dodatki na taras

Przyjemny klimat z pewnością wprowadzą ciepłe i przytulne materiały. W związku z tym na tarasie można umieścić wygodną i miękką kanapę, która pozwoli zrelaksować się po ciężkim dniu i  nabrać sił na kolejny. Relaksującą atmosferę tworzą również pastelowe kolory, które warto wprowadzić za pomocą dodatków: koców, poduszek, świec zapachowych. Na tarasie nie powinno też zabraknąć akcentów zielonych, czyli kwiatów, które odgrywają znaczącą rolę w ocieplaniu każdej przestrzeni. Należy je dobrać w taki sposób, by bez problemu poradziły sobie ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Mogą być zarówno wiszące, jak i stojące. Uzupełnieniem mogą być zasłony i kotary, wprowadzające przytulność i intymność. Wieczorem z kolei sprawdzą się praktyczne lampy solarne, dostępne m.in. na witrynie http://www.photinus.pl/oferta/, dodające uroku podczas zachodu słońca i wieczornych spotkań towarzyskich. Ich posiadanie jest również bardzo budżetowym rozwiązaniem.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

20 − 20 =

Story Page