• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jaki dywan wybrać do salonu?

Mało kto nie lubi dywanów. Szczególnie w salonie ciepła okładzina na podłodze pod gołymi stopami jest niesamowicie miła. Dzięki temu możemy zrezygnować z noszenia kapci, a pociechy mają miękkie podłoże do zabawy. Jak jednak wybrać odpowiedni model dywanu do swojego pokoju dziennego? Przede wszystkim warto kierować stylem i kolorami. Gdy określimy te dwa czynniki, reszta nie powinna stanowić już żadnego problemu.

Nowoczesny minimalizm czy tureckie wzorki?

Dywan to świetny sposób na ożywienie wnętrza, jednak musimy pamiętać, by nie przesadzić. Jeśli nasz salon jest bardzo nowoczesny, wręcz minimalistyczny, najlepiej sprawdzą się wersje gładkie wprowadzające jakiś kolor. Idealną propozycją będą tutaj dywany carpet decor. To bardzo stylowe i starannie wykonane produkty wysokiej jakości, które perfekcyjnie dopełniają surowy salon. Wzory w stonowanej tonacji pozostawmy sobie do aranżacji eklektycznych, w których mieszamy kilka różnych stylów. Tureckie zawijasy natomiast świetnie zdadzą egzamin w pomieszczeniach urządzonych w klimatach retro. Takie klasyczne, wełniane dywany ładnie współgrają z meblami z lat 70. i 80., ale tutaj także musimy unikać efektu przesady. Salon przeładowany deseniami oraz kolorami szybko nas znudzi.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

siedem + sześć =

Story Page