close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Tanio i ekologicznie – czy można tak ogrzać dom?

Czy rzeczywiście istnieje sposób na  tanie i ekologiczne ogrzewanie domu? Odpowiedź brzmi – tak! Jest to możliwe, dzięki  zastosowaniu systemu paneli fotowoltaicznych, które dostarczają energię elektryczną całkowicie za darmo. Są przy tym ekologiczne, ponieważ nie emitują do atmosfery żadnych trujących substancji.  

Zainwestuj w … oszczędność

W sezonie jesienno–zimowym dni są coraz chłodniejsze  i wcześniej zapada zmrok, co wymusza konieczność ogrzewania domu i dłuższego korzystania ze światła sztucznego. Nie pozostaje to zatem bez wpływu na zasób naszego portfela. Znaczne wzrastają rachunki za opał i energię elektryczną. Eksperci zajmujący się systemami energetycznymi opartymi na uzyskiwaniu energii ze słońca twierdzą, że za pomocą takiego rozwiązania jak fotowoltaika ogrzewanie domu to dziś realna konieczność. Tym bardziej, że prąd wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne nie różni się niczym od energii dostarczanej przez zakłady energetyczne. Ma taką samą moc i do jego przesyłania wykorzystuje się istniejącą sieć. Zainwestowanie w system sieci fotowoltaicznej zapewni nam niezależność i umożliwi swobodne dysponowanie darmową energią.

Właśnie to ”swobodne dysponowanie darmową energią” pozwala na wykorzystanie jej do ogrzewania podłogowego, zyskującego coraz więcej zwolenników. Do niedawna ciecz  znajdująca się w tych systemach ogrzewana była tradycyjnymi metodami. Dzisiaj źródłem ciepła jest energia wyprodukowana przez system sieci fotowoltaicznej. Jeśli interesuje nas takie ogrzewanie podłogowe Poznań ma wiele firm, które doradzą, jak wykorzystać energię ze słońca, przygotują kompleksowy projekt i zrealizują go zgodnie z potrzebami klienta. Zastosowanie takiego ogrzewania to sposób na ekonomiczny, ekologiczny i ciepły dom.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

19 − 2 =

Story Page