• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Kuchnia w tradycyjnej aranżacji

Kuchnia to miejsce, w którym spotyka się cała rodzina. Dlatego warto urządzić ją tak, by było w niej ciepło i przytulnie. Aranżując pomieszczenie, które w głównej mierze służy do przyrządzania posiłków, warto zawiesić firanki. Jakie firany wybrać?

Czy firanka w kuchni to dobry pomysł?

Firanka w kuchni nie tylko pełni formę dekoracji, lecz również zapobiega nadmiernemu przedstawianiu się promieni słonecznych do pomieszczenia. Stylowa dekoracja w oknie potrafi ciekawe ożywić pomieszczenie i sprawić, że będzie wyglądać na bardziej przestronnie i rozświetlone. Firanka do kuchni powinna być wykonana z materiału, który nadaje się do prania ręcznego lub w pralce. Wybierając konkretny model, należy pamiętać, by dobrać go do reszty wyposażenia i stylu, który panuje w całej kuchni.

Jeśli zależy nam na uzyskaniu efektu elegancji, możemy zdecydować się na firanki woalowe. Subtelnie ozdobią okno kuchenne i nadadzą mu lekkości. Do małych okien znakomicie nadają się zazdrostki oraz firany w formie paneli.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

4 + piętnaście =

Story Page