• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Szkodniki na ubraniach – jak z nimi walczyć?

Dziury wygryzione przez mole to koszmar każdego miłośnika mody. Niestety bardzo łatwo jest dorobić się takich niechcianych współlokatorów żerujących na naszych ubraniach, w szczególności na drogich swetrach oraz wełnianych płaszczach i garniturach. Wystarczy, że regularnie będziemy zapominać o sprzątaniu wnętrza szafy, a szybko zauważymy niepozornego, ale bardzo żarłocznego, latającego szkodnika. Co możemy zrobić w takiej sytuacji? Najlepiej oczywiście zapobiegać pojawieniu się moli, jednak gdy już zadomowią się w naszej garderobie, potraktujmy je odpowiednimi środkami.

Lawendowa pomoc

Większość preparatów odstraszających nieproszonych gości składa się głównie z lawendy. Latający miłośnicy wełny wyjątkowo nie lubią tej rośliny, a jej intensywny zapach pozwala na pozbycie się owadów raz na zawsze. Środki na mole przeważnie występują w postaci saszetek z suszem kwiatowym lub zawieszek z żelową substancją o silnym zapachu. Dzięki temu nie tylko pozbędziemy się nieprzyjaciół, ale także nadamy ubraniom wspaniały aromat. Przed zastosowaniem tego typu produktów, dokładnie wysprzątajmy wnętrze szafy, by ograniczyć namnażanie się insektów. Po kilku dniach od takiej operacji będziemy mogli raz na zawsze pożegnać się z molami.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

2 × jeden =

Story Page