close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Świeca sojowa – czy to dobry pomysł na prezent?

Prezent w postaci świecy, to dość częsty sposób na prosty upominek. Ze względu na to, że świece posiadają różne kształty i zapachy, łatwo można dostosować je do upodobań danej osoby. Nowością są natomiast świece sojowe, które są coraz chętniej wybierane przez osoby dbające o swoje zdrowie i czystość środowiska. Czy świeca będzie odpowiednim podarunkiem?

Bez parafiny, czyli zdrowa i bezpieczna

Co wyróżnia świece sojowe? Są one wykonane w 100 % z wosku sojowego i nie zawierają w swoim składzie parafiny. Dla naszego zdrowia oznacza to brak wydzielania toksycznych i niebezpiecznych substancji, jak np. benzen, które zaś są obecne w świecach tradycyjnych. Kupno takiej świecy świadczy również o miłości do środowiska. Właśnie dlatego świece sojowe z pewnością przypadną do gustu osobom przywiązującym wagę do ekologii. Oczywiście należy zwrócić uwagę, czy faktycznie posiadają w swoim składzie tylko wosk sojowy i naturalne ekstrakty, a także drewniany knot. Przykład? Świece z wosku sojowego – giftybox, to miejsce gdzie można znaleźć takie ekologiczne produkty.

Oryginalne kompozycje dla każdego

Wybierając świece sojowe, warto dobrze przemyśleć kwestię ich zapachu. Mogą bowiem spełniać zupełnie inne funkcje oraz nawet działać prozdrowotnie. Jak choćby olejek sosnowy, który udrożnia drogi oddechowe i działa wykrztuśnie w przypadku kaszlu. Odprężenie wszystkim zmysłom zapewni z kolei lawenda, z pobudzającego działania są znane za to cytrusy. Taka świeca pięknie się prezentuje oraz stwarza wspaniały nastrój dla wszystkich domowników. Z pewnością jest to znakomity pomysł na prezent, który jest funkcjonalny i zarazem atrakcyjny.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

15 − osiem =

Story Page