close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Co zrobić, żeby dzieci trafiły pod naszą opiekę po rozwodzie?

Rozwód to jedna z najtrudniejszych sytuacji życiowych. Nawet jeżeli obie strony wykazują dużo dobrej woli nie obędzie się bez emocji. Musimy podzielić się majątkiem, różnego rodzaju prawami i obowiązkami. Dlatego warto skorzystać z pomocy kancelarii adwokackiej, szczególnie w przypadku kiedy chcemy zachować prawo do opieki nad dziećmi.

Pomoc prawna w trakcie sporu

Rozwód, występowanie w sądzie, skomplikowane pisma, to są rzeczy, z którymi trudno sobie poradzić. Warto wtedy skorzystać z pomocy prawnika, który nie tylko udzieli nam porady, ale będzie też nas reprezentował w sprawie rozwodowej. Usługi jednej z kancelarii możemy poznać na stronie https://www.rozwadowska-kucka.pl/. Sprawa rozwodowa może być szczególnie trudna, kiedy małżeństwo posiada dzieci i trwają spory co do ustanowienia opieki nad nimi. Adwokat może wystąpić w roli rozjemcy, pomoże w ustaleniu alimentów i ustanowieniu kontaktów z dziećmi oraz wszelkich spraw związanych z wykonywaniem władzy rodzicielskiej. Chodzi przede wszystkim o jej ograniczenie, pozbawienie, zawieszenie albo przywrócenie.

Rolą adwokata jest również udzielenie pomocy przy podziale majątku, w sprawach dotyczących dziedziczenia majątku oraz wyjazdu dzieci za granicę.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

14 + 7 =

Story Page