• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak dopasować obrus do okazji?

Dobranie odpowiedniego obrusu do okazji nie jest czasochłonnym zadaniem ani nie wymaga również poniesienia dużych nakładów finansowych. Dzięki takiemu zabiegowi możliwe jest jednak stworzenie przytulnego wnętrza w mieszkaniu, a także dodanie mu stylu. Ponadto będzie to dobry znak dla gości, że ich przybycie jest dla nas ważne. Na co dzień natomiast dobrze dobrany obrus pomoże podtrzymać wesołą atmosferę w domu. Nie od dziś wiadomo, że nastrój człowieka w dużej mierze zależy od jego otoczenia.

Obrus a święta

Dobre obrusy przede wszystkim wykonane są z odpowiedniej jakości materiału. Dlatego też wybierając jakiekolwiek nakrycie stołu, warto sięgnąć po takie, które nie będzie prześwitywać ani wyglądać nieschludnie. Choć w przypadku większości okazji świetnie sprawdzi się biały, gruby obrus, to niejednokrotnie warto postawić na nieco bardziej odważne akcenty. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia można nakryć stół tkaniną ozdabianą choinkami, natomiast podczas Wielkanocy – króliczkami. Jeśli natomiast zapraszamy gości z okazji urodzin, wówczas świetnie sprawdzą się motywy związane właśnie z tą uroczystością.

Obrus a pory roku

Obrus jest świetnym dodatkiem, dzięki któremu możemy zaakcentować aurę panującą na zewnątrz. Warto więc wybrać takie nakrycie, które będzie współgrało z daną porą roku. Taki zabieg sprawi, że nasze mieszkanie od razu stanie się przytulne. Należy także pamiętać o tym, aby wybrany przez nas obrus pasował zastawy, np. do serwisu obiadowo-kawowego, którego różne kolekcje są dostępne w Internecie, np. na http://witeks.pl/serwisy-obiadowe-i-kawowe.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

szesnaście − jeden =

Story Page