close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Skup włosów naturalnych – jak działa i w jakim celu?

Niekiedy przeprowadzamy celową zmianę własnego wizerunku. W wielu wypadkach może ona być połączona z okazją do uzyskania dodatkowych środków. Jeżeli bowiem planujemy obcięcie długich włosów – możemy skorzystać z oferty, jaką daje nam ich skup.

Skup włosów – podstawowe informacje

Do skupu można oddać jedynie włosy o odpowiedniej długości – najczęściej powyżej 40 centymetrów. Długość fryzury jest też niezwykle istotna, gdy w grę wchodzi wycena. Innymi aspektami, które określają wartość transakcji są kolor (znacznie wyższe ceny mogą uzyskać blondyni i blondynki) oraz naturalna barwa. Oddanie włosów do skupu tego rodzaju może się odbyć na dwa sposoby. Najwygodniejsza dla obu stron transakcji jest wizyta w salonie fryzjerskim, prowadzącym skup. W takiej sytuacji bezpośrednio po obcięciu długich włosów następuje ocena ich jakości oraz ważenie. Klient wychodzi więc z nową fryzurą oraz gotówką w kieszeni. Jeżeli nie ma takiej możliwości – warto skorzystać z oferty skupu jednej z firm, prowadzących ten typ działalności za pośrednictwem poczty. W każdej sytuacji warto zadbać o odpowiednie przygotowanie włosów według zaleceń kupującego (na przykład mycie odpowiednim szamponem, suszenie w określony sposób).

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

osiemnaście + pięć =

Story Page