• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Dlaczego waga stoi w miejscu?

Coraz więcej osób stawia sobie za cel wyrobienie ładnie prezentującej się sylwetki. Z tego powodu często sięgamy po różnego rodzaju diety czy programy treningowe. Niemniej nie wszystkie sposoby, które możemy znaleźć w Internecie, są skuteczne. Dlatego warto dowiedzieć się, jak uzyskać upragnione efekty.

Zbyt duża ilość kalorii i stresu?

Uzyskanie wymarzonej sylwetki to codzienna praca. Na to, jak się prezentujemy, wpływa bowiem mnóstwo różnorodnych czynników. Jednym z najważniejszych jest ilość przyswajanych kalorii z pożywienia. Jeżeli pomimo spożywania zdrowych i pełnowartościowych produktów nasza masa ciała jest nadal taka sama, to powinniśmy przeanalizować wszystkie posiłki jedzone w ciągu dnia. Następnie dokładnie obliczamy ich wartość energetyczną i porównujemy ją do naszego zapotrzebowania kalorycznego, na które składa się m.in. wiek, płeć, waga czy rodzaj praktykowanej aktywności. Chcąc pozbyć się paru zbędnych kilogramów, musimy dostarczać organizmowi mniej kalorii, niż potrzebuje. Kolejnym czynnikiem, który może zaburzać efekty naszych wysiłków, jest stres. Podwyższony poziom kortyzolu wpływa na zatrzymanie wody w ciele, co bezpośrednio przekłada się na większą masę. Z tego powodu musimy nauczyć się radzić sobie w nerwowych sytuacjach oraz zadbać o dobry sen. To najkrótsza droga do zredukowania napięcia w swoim organizmie. Niekiedy w przypadku braku rezultatów konieczna jest także pomoc specjalisty. Szukając zatem miejsca, gdzie znajduje się dobry trener personalny Kraków, to idealne miasto. Mieści się tam mnóstwo organizacji, które zrzeszają wykwalifikowanych i godnych zaufania trenerów.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

3 × pięć =

Story Page