Samolotem czy busem – jak taniej dotrzeć do Niemiec?

Samolotem czy busem – jak taniej dotrzeć do Niemiec?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trzeba przyznać, że jazda busem ma wiele więcej zalet niż podróże samolotem. Szczególnie na tak krótkiej trasie, jak Polska-Niemcy. Wśród zalet można wyliczać brak konieczności uzależnienia się od rozkładu jazdy, brak konieczności przechodzenia odprawy i długiego czasu oczekiwania na lotnisku. Ponadto bus dowiezie nas dokładnie w wyznaczone miejsce, np. do hotelu pracowniczego czy wypoczynkowego, a z lotniska jesteśmy zobowiązani na zorganizowanie sobie dodatkowego środka transportu. Plusów jazdy busem do Niemiec jest znacznie więcej.

Nieporównywalna wygoda jazdy

W samolotach, dopóki nie latamy pierwszą klasą, jesteśmy zmuszeni do siedzenia w nieprzyjemnie wąskim odstępie od kolejnego rzędu foteli. Jakość jazdy busami Niemcy Bydgoszcz jest nieporównywalnie lepsza. W przestronnych pojazdach czterokołowych mamy znacznie więcej miejsca, fotele, które można swobodnie regulować i klimatyzację w standardzie. Większa przestrzeń dotyczy także bagażu, którego nie musimy przeliczać na kilogramy i dostosowywać do wymogów samolotowego przewoźnika.

Bus sam się prowadzi

Może nie do końca, ale coś w tym jest. Bezpieczeństwo jazdy, brak obaw przed wysokością oraz paliwo, o które wcale nie musimy się martwić. Busy do Niemiec w Szczecinie to nieporównywalnie większe bezpieczeństwo, komfort jazdy i całkowity brak turbulencji, które mogą niejednego przerazić. W busach jest na tyle wygodnie i cicho, że można spokojnie słuchać muzyki, oglądać film, czytać lekturę, czy wyspać się do woli. Samochody z regularnie sprawdzanym stanem technicznym zaskakują niezwykle cichą pracą silnika i doskonałym odizolowaniem przestrzeni pasażerskiej od zewnętrznych czynników.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*