• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Przyczepa laweta z burtami – do czego służy?

Przyczepa z burtami to specjalny rodzaj przyczepy, która została zaprojektowana do przewożenia ładunków po obu stronach pojazdu. Ten rodzaj przyczepy jest często wykorzystywany podczas transportu dużych ilości towarów, a także przedmiotów wielkogabarytowych, takich jak meble czy materiały budowlane. Przyczepy te są najczęściej używane przez firmy ciężarowe i spedycyjne.

Ładunek może być załadowany na pojazd za pomocą wózków widłowych lub przy pomocy rampy załadowczej. Ładunek musi być odpowiednio zabezpieczony, aby nie przemieszczał się podczas transportu. Aby to zapewnić, przyczepa posiada kilka punktów mocujących, do których można przymocować liny i napiąć je tak, aby nie przemieszczały się swobodnie podczas transportu. Taką przyczepę możesz znaleźć na stronie https://lorries.pl/kategoria-produktu/przyczepy-lawety/przyczepy-lawety-z-burtami/.

Przyczepa z burtami – do czego służy?

Głównym przeznaczeniem tego typu przyczep jest przewożenie dużych ładunków bez ich uszkadzania w jakikolwiek sposób. Są one również bardzo przydatne podczas przewożenia delikatnych towarów, ponieważ zapobiegają uszkodzeniu przedmiotów podczas transportu. Są one również przydatne, jeśli masz mały samochód dostawczy lub ciężarowy, ponieważ możesz ich użyć do przewożenia większego ciężaru niż normalnie byłoby to możliwe bez powodowania jakichkolwiek uszkodzeń pojazdu lub jego zawartości. Ponadto pozwalają one zaparkować bliżej miejsca docelowego, co oznacza mniej czasu traconego na szukanie miejsc parkingowych.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

11 + 19 =

Story Page