close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Praca za granicą — do jakich krajów warto pojechać w celach zarobkowych?

Od dłuższego czasu chodzi ci po głowie zagraniczny wyjazd w celach zarobkowych? Przygotowania do tego ważnego życiowego kroku warto zacząć od wybrania kraju, w którym chciałoby się pracować. Sprawdź, które europejskie państwa oferują dobre warunki zatrudnienia i atrakcyjne zarobki dla pracowników z Polski.

Niemcy

Ten kraj od lat cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków szukających pracy za granicą na stronie https://workafford.pl/praca-za-granica/. W dużej mierze jest to spowodowane bliskością Niemiec, co pozwala na częste przyjazdy do ojczyzny. Ponadto sąsiad Polski nadal wykazuje w wielu branżach spore zapotrzebowanie na pracowników fizycznych, którzy mogą liczyć na znacznie wyższe zarobki niż w swoim kraju i naprawdę dobre warunki zatrudnienia.

Holandia

Holandia jest jednym z najczęściej wybieranych krajów w przypadku wyjazdów krótkoterminowych i sezonowych. Przez agencję pracy Workafford można znaleźć zatrudnienie np. w ogrodnictwie i rolnictwie, czyli sektorach o tymczasowym zapotrzebowaniu na dodatkowych pracowników. Holandia również znajduje się dość blisko Polski, przyjmuje nawet nisko wykwalifikowane osoby i zapewnia atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Wielka Brytania

W związku z Brexitem Wielka Brytania znacząco straciła na popularności w kontekście wyjazdów w celach zarobkowych. Wbrew pozorom nadal jednak jest możliwe znalezienie zatrudnienia w tym kraju. W celu otrzymania specjalnej wizy pracowniczej konieczne jest jednak spełnienie kilku warunków, czyli np. potwierdzenie przyjęcia do pracy czy też wykazanie się znajomością języka angielskiego.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

pięć × 4 =

Story Page