• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Pomysły na prezent z okazji awansu

Awans jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego pracownika. Podarunek z tej okazji jest z pewnością świetnym pomysłem na to, aby sprawić dodatkową przyjemność. Obdarowana osoba poczuje, że awans jest istotny nie tylko dla niej, ale także dla pozostałych współpracowników. Taki prezent będzie także świetną pamiątką na przyszłość.

Co podarować osobie, która otrzymała awans?

Najlepszym i najbardziej klasycznym pomysłem na prezent z okazji awansu są pióra wieczne. Z reguły są one umieszczane w eleganckim i stylowym pudełku, na którym można umieścić własną dedykację. Pióro posłuży osobie obdarowanej przez wiele lat i będzie przywodziło na myśl wspomnienie miłych chwil. Często wybieranym prezentem jest także dobry alkohol w ozdobnej butelce. Z okazji awansu najlepiej sprawdzi się whiskey lub burbon, który obdarowany będzie mógł umieścić na półce.

Dla osób, które lubią oryginalne rozwiązania oraz niebanalne pomysły świetnym pomysłem będzie podarowanie vouchera np. na przelot szybowcem lub śmigłowcem. Takie przeżycia z pewnością zapadną w pamięci na bardzo długi czas, a dodatkowo będą okazją do spełnienia swoich marzeń. Trafionym podarunkiem z okazji awansu może także być pamiątkowa statuetka wykonana ze szkła z wygrawerowaną dedykacją oraz zegarkiem. Dzięki personalizacji nabierze ona jeszcze bardziej indywidualnego charakteru i będzie świetną ozdobą biurka. Dobrym pomysłem jest także podarowanie stylowego etui na wizytówki oraz portfela, które dodatkowo będą bardzo praktycznym prezentem.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

szesnaście − szesnaście =

Story Page