• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Wszystko o kulturze hip-hop

Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym tempie na wielu terenach europejskich, ale też ogólnoświatowych. Hip-hop to nie tylko muzyka rap, ponieważ tak właśnie wiele osób myśli, ale jest to całkowicie błędne założenie. Do tej kultury muzycznej zaliczyć można również bawienie się muzyką dla DJ-a, ale też mixy oraz wykonywanie graffiti na ścianach. Z kulturą związany jest specjalny taniec o nazwie breakdance, którego współcześnie nauczyć można się w wielu szkołach muzycznych, gdyż cieszy się naprawdę dużą popularnością wśród młodych osób. Ta kultura swój początek miała w Stanach Zjednoczonych, ale obecnie opanowała już praktycznie cały świat. Związane jest to również ze specyficznym stylem ubioru, a więc bardzo luźną odzieżą.

Kultura jest bardzo szeroko znana zwłaszcza w blokowiskach, gdzie młodzież bardzo się z nią utożsamia. Oczywiście posłuchać rapu może każda osoba, styczność ma się z nim np. na imprezach muzycznych, ale warto nieco więcej wiedzieć o tej kulturze, ponieważ jest ona naprawdę niesamowita. Kultura hip-hop przyciąga do siebie coraz większą grupę zwolenników, na scenie muzycznej pojawia się ostatnimi czasy wiele zespołów muzycznych, które zajmują się tworzeniem muzyki rap, członkowie ubierają się w szerokie spodnie, ale też luźne t-shirty. Kultura jest na pewno bardzo wyjątkowa, poczuć można się w niej wolnym, wyzwolonym, ale też szczęśliwym, więc nie ma absolutnie nic dziwnego w tym, że ludzie chcą jej zasmakować na swojej skórze.

Pokaż 1 Komentarz

1 Komentarz

  • avatar image
    JJ
    6 grudnia 2017 Odpowiedz

    hip hop to najlepsza muzyka na świecie ziom!

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

sześć − 3 =

Story Page