close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Operacja za granicą – wszystko co musimy wiedzieć

Na operację w Polsce czasem trzeba czekać naprawdę długo. Nic więc dziwnego, że wielu pacjentów decyduje się na operację za granicą. Często dokonuje się takich operacjo nie tylko, gdy nie chce nam się czekać w kolejce, ale również wtedy, kiedy w grę wchodzi ratowanie życia.

Czym jest “Medyczna strefa Schengen”

Dzięki temu rozwiązaniu uprościła się nieco procedura dotycząca odbycia danej operacji za granicą naszego kraju. Za każdym jednak razem powinniśmy pamiętać o komplecie dokumentów i historii medycznej. Ważne jest też wybór odpowiedniej placówki, przegląd całkowitych kosztów oraz zorganizowanie transportu. Jeżeli chodzi o transport medyczny białystok ma na swoim terenie kilka firm, które zaoferują nam atrakcyjne rozwiązanie. W kwestiach dotyczących naszego zdrowia warto stawiać na najlepsze rozwiązania.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

dwadzieścia − trzynaście =

Story Page