• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Od czego zacząć przygodę z e-papierosem?

Zastanawiając się, czy warto rozpocząć przygodę z e-papierosem, warto zastanowić się, jak urządzenie działa i jaki ma wpływ na organizm. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że para wydobywająca się z e-papierosa w porównaniu do tradycyjnego dymu jest mniej drażniąca i nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia, w tym przede wszystkim substancji smolistych. Urządzenie różni się nie tylko mechaniką ruchu, ale także sposobem wciągania pary. Różnice polegają także na objętości gazu trafiającego do płuc. Wielu nałogowych palaczy wybiera tę formę jako alternatywę dla tradycyjnych papierosów, choć nie zdają sobie sprawy, że inhalacja parą z e-papierosów różni się od wdychania dymu z klasycznych papierosów.

Zestaw podstawowy

Znając już podstawowe zasady działania e-papierosów, a także wynikające z ich działania zalety, warto też wiedzieć, że planując tego rodzaju inhalację, należy zainwestować w odpowiedni sprzęt. Szeroki wybór niezbędnych akcesoriów, w tym również rozmaite premixy w wyjątkowych smakach dostępne są na stronie internetowej https://premixowo.pl/. Oprócz tego warto zaopatrzyć się w ładowarkę, grzałkę czy dodatkowe liquidy, dzięki czemu zyskamy kompletny zestaw do palenia.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

dwa × 3 =

Story Page