close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Prace wykończeniowe w nowym mieszkaniu – jak stworzyć wymarzoną łazienkę?

Kończąc prace wykończeniowe w naszym nowym domu, przychodzi czas, by zaprojektować łazienkę i sprawić, że nabierze ona odpowiedniego wyglądu. Niezwykle ważne jest, by akurat to pomieszczenie urządzić możliwie nowocześnie, ale równocześnie ponadczasowo. Dlaczego?

Remont łazienki sporo kosztuje

Biorąc pod uwagę fakt, że remont łazienki jest niezwykle kosztowny i wiąże się ze zbijaniem starych płytek, warto zadbać o to, by podczas tworzenia projektu tego wnętrza zastosować jak najbardziej uniwersalne rozwiązania. W tym celu można użyć bardzo modne i niezwykle popularne w ostatnim czasie płytki gres drewnopodobne, które doskonale komponują się np. z glazurą w kolorze białym. Oczywiście można użyć też innych kompozycji. Są one często używane zarówno na podłogach, jak i ścianach. W tym drugim przypadku zdecydowanie częściej stosuje się je jako niewielkie wstawki np. w kabinie prysznicowej. Warto pamiętać, by całość urządzona była nie tylko zgodnie z obowiązującymi trendami, ale przede wszystkim z naszym gustem. To przecież my będziemy na co dzień korzystać z tej łazienki i ma ona podobać się właśnie nam. Patrzenie w takiej sytuacji na gust innych ludzi wydaje się kiepskim pomysłem i może przynieść więcej szkód, niż pożytku.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

jeden × jeden =

Story Page