• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Ocieplanie domu – od czego zacząć?

Ocieplenie budynku to doskonały sposób na oszczędności w domowym budżecie. Choć inwestycja do tanich nie należy, to jednak szybko się zwraca, ponieważ koszty ogrzewania są dużo niższe. Jak najlepiej się przygotować do tych czynności.

Badanie kamerą termowizyjną

Przygotowania do ocieplania budynku warto rozpocząć od badań kamerą termowizyjną. Można wtedy precyzyjnie ustalić, w których miejscach ucieka najwięcej ciepła. Dzięki będzie lepiej wiadomo, jakie prace remontowe są konieczne przed położeniem termoizolacji. Wynik badania ułatwi też wybór najlepszego sposobu oraz materiałów izolacyjnych.

Wybór izolacji

Bardzo istotny jest wybór materiałów, które zostaną użyte do ocieplenia budynku. Poszukiwania warto rozpocząć w internecie, gdzie można znaleźć dużo ofert sklepów i producentów, jak np. sklep http://sklad-budowlany.pl. Przy wyborze należy się kierować nie tylko ceną, ale przede wszystkim parametrami ocieplenia i jego trwałością. Warto pamiętać, że w różnych miejscach może zaistnieć konieczność użycia różnych materiałów ocieplających.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

szesnaście + 12 =

Story Page