Jak udekorować stół w ogrodzie za pomocą kwiatów?

Jak udekorować stół w ogrodzie za pomocą kwiatów?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nadeszło lato i czas wyjść do ogrodu. Jeśli szukasz łatwego sposobu na udekorowanie stołu na zewnątrz, spróbuj użyć kwiatów. Możesz również użyć doniczek i innych przedmiotów dekoracyjnych, aby uczynić swój stół ogrodowy bardziej interesującym.

Oto kilka wskazówek, jak udekorować stół ogrodowy kwiatami:

Wybierz temat

Najlepiej mieć jeden lub dwa kolory w głowie, zanim zaczniesz kupować kwiaty. Pomoże to zachować rzeczy od coraz zbyt zagracone lub eklektyczny wygląd. Dobrym miejscem do rozpoczęcia jest z kolorami używanymi w reszcie swojego schematu dekoracji podwórka – takie jak meble tarasowe lub kolory farby domu.

Idź na proste kwiaty

Nie rozprzestrzeniaj się zbyt cienko, próbując włączyć każdy kwiat wyobrażalny do swojego schematu dekoracji – zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz jako ogrodnik amator. Zamiast tego wybierz jeden lub dwa kolory, które dobrze się uzupełniają, a następnie trzymaj się ich przez wszystkie swoje dekoracje (meble, donice i tak dalej). Jeśli nadal masz problem z podjęciem decyzji, jakich kolorów użyć, spróbuj przejrzeć czasopisma i katalogi, aż coś wpadnie Ci w oko – to może być świetny sposób na zainspirowanie pomysłów.

Wybierz odporne rośliny

Róże są piękne, ale mogą być dość odporne. Jeśli jesteś początkującym ogrodnikiem, prawdopodobnie lepiej wybrać rośliny, które z mniejszym prawdopodobieństwem umrą na Ciebie. Spróbuj pelargonii i paproci – nadadzą one ogrodowi bardziej naturalny wygląd, nie wymagając przy tym wiele zabiegów pielęgnacyjnych. Jest jeszcze opcja zagospodarowania stołu kwiatami ciętymi z kwiaciarni – pomoże to obniżyć koszty i zapewni, że Twój ogród będzie zawsze piękny. Duży wybór kwiatów ciętych znajdziesz m.in na stronie https://kwiatylaura.pl/, która oferuję bezpłatny dowóz na swoim terenie i dobrą jakość kwiatów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*