• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Niezbędne zabezpieczenia do telefonu

Telefon komórkowy w dzisiejszych czasach to gadżet niezbędny. Wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego życia. Daje nam on dostęp do najnowszych informacji, wiadomości mailowych, rozrywki oraz ułatwia pracę, w związku z czym jego uszkodzenie stanowi dla nas ogromny problem. By tego uniknąć, powinniśmy zaopatrzyć się w dobry pokrowiec na smartfon i folię ochronną lub specjalne szkiełko typu gorilla glass.

Niezależnie od modelu aparatu, na jaki się zdecydujemy, pamiętajmy, że akcesoria powinny być dobrane konkretnie pod naszą wersję telefonu. Etui na telefon HTC Desire 820, Samsung Galaxy, czy iPhon dedykowane specjalnie dla danego smartfona bez problemu kupimy w internecie. Uniwersalne gadżety zazwyczaj kuszą ceną, jednak ich jakość jest zdecydowanie gorsza, a niedopasowanie poszczególnych otworów i przycisków zdecydowanie utrudni nam użytkowanie komórki.

Na co zwracać uwagę kupując akcesoria ochronne do telefonu

Nabywając gadżety pomagające dbać o nasz aparat telefoniczny, przede wszystkim powinniśmy zwracać uwagę na wcześniej wspomnianą kompatybilność poszczególnych elementów. Posiadając smartfon Xperia Z3 Plus najlepiej kupić takie szkło ochronne na https://printycases.pl/produkty/6-sony/xperia-z3-plus. Jest ono odpowiednio docięte pod aparat oraz głośnik, więc bez problemu dopasujemy je samodzielnie do ekranu. Wybierając etui, do dyspozycji będziemy mieć wersje skórzane, z tworzywa sztucznego lub silikonowe. To, na jaki pokrowiec się zdecydujemy, zależy głównie od naszego gustu, jednak warto pamiętać, że elastyczny silikon skutecznie ochroni telefon przed konsekwencjami upadku i będzie dużo trwalszy niż materiały z ekoskóry. 

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

dwa × cztery =

Story Page