Optyczny tuning samochodu krok po kroku

Optyczny tuning samochodu krok po kroku
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czy uważasz, że Twój samochód nie wygląda tak, jakbyś tego chciał? Nie masz ochoty obejrzeć się za nim na parkingu, ponieważ nie podoba Ci się jego wygląd? Od dziś to już nie musi być problemem. Wystarczy, że zainwestujesz nieco środków w tuning optyczny, a każde auto – nawet bardzo stare – od razu będzie bardziej przyciągać wzrok. Wystarczy tylko odrobina trafionych akcesoriów i pojazd będzie wyglądał stylowo i ze smakiem. W jakie elementy najlepiej zainwestować, by auto od razu nabrało blasku?

Wymiana felg

Rzeczą absolutnie kluczową w tuningu optycznym są koła. Jeżeli jest to starsze auto, zapewne posiada stalowe felgi plus ewentualnie plastikowe kołpaki. Trzeba przyznać, że nie jest to najszczęśliwsze połączenie. Dlatego dobrym pomysłem jest wstawienie felg aluminiowych. Warto dobrać jakiś przyciągający oko wzór, najlepiej ze sporymi otworami, tak by było widać tarczę hamulcową i zacisk. Takie połączenie od razu nadaje samochodowi nieco bardziej agresywnego charakteru.

Detale stylistyczne

Nie można zapomnieć również o stylistyce całej karoserii. Można dołożyć np. chromowane listwy wokół okien, albo listwy ozdobne w innych miejscach. Niektóre auta posiadały fabryczne nakładki na progi, spojlery, warto sprawdzić czy można jeszcze zakupić je na rynku wtórnym. Warto postarać się także o tuningowe lampy, które potrafią naprawdę mocno polepszyć wygląd auta. Akcesoria tuningowe dostaniemy np. w sklepie Chromemaster. Dobrym pomysłem może być dodanie chromowanej końcówki wydechu, relingów na dachu, a także przyciemnienie szyb.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*