close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

W jaki motocykl zainwestować, rozpoczynając przygodę z motocrossem?

Rozpoczęcie przygody z jazdą na motocrossie wcale nie jest trudne. Pasjonaci przekonują jednocześnie, że jazda na nim dostarcza niezapomnianych wrażeń. Sam wybór motocykli jest ogromny, czego dowodem jest oferta dostępna na stronie internetowej https://promotocykle.pl/motocykle-cross. Obecnie motocykle są nie tylko łatwiej dostępne, ale również tańsze. 

Dwusuw czy czterosuw?

Zastanawiając się nad zakupem odpowiedniego jednośladu, warto na początek poznać różnicę między pojazdami dwu- i czterosuwowymi. Pierwsze są zdecydowanie tańsze, a także prostsze w obsłudze i utrzymaniu. Charakteryzują się nieskomplikowaną budową, łatwym serwisem i specyficznym, przyjemnym dla ucha brzmieniem. Miłośnicy motoryzacji twierdzą również, że dwusuwy dostarczają więcej przyjemności. Warto jednak pamiętać, że wymagają regularnego, częstszego serwisu, jak i więcej umiejętności, aby bezpiecznie nimi kierować. Natomiast czterosuwy zdecydowanie łatwiej prowadzić ze względu na płynną możliwość dodawania mocy. W związku z tym wykorzystywane są przede wszystkim w wyścigach. Jednocześnie są droższe, trudniej je odpalić, gdy nie posiadają elektrycznego rozrusznika, a także zdecydowanie więcej ważą. Warto pamiętać o tych elementach podczas zakupów.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

jeden × dwa =

Story Page