close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Linoleum wczoraj i dziś – o zmieniającej się jakości wykonania paneli podłogowych i wykładzin

Lata dziewięćdziesiąte w polskich domach to era nieestetycznego linoleum, boazerii i drewnianych pawlaczy. Ówczesna moda w odczuciu współczesnych wzbudza jedynie lekki uśmiech połączony z niedowierzaniem. Zmiany w koncepcji aranżacji pomieszczeń, dostęp do nowych materiałów i większe budżety konsumentów przyczyniły się do dynamicznego rozwoju branży wystroju wnętrz.

Rewolucja w materiałach

Zastosowanie wielowarstwowego polichlorku winylu pozwoliło stworzyć wytrzymałe, odporne na wodę i długotrwałą eksploatację panele LVT. Szeroka oferta umożliwia wybór idealnie wpisujący się w koncepcję domu bądź mieszkania. Panele winylowe posiadają atest antypoślizgowy, są bezpieczne w użytkowaniu także dla najmłodszych członków rodziny. Ze względu na różnorodność wzorów nadają się zarówno do przestrzeni sypialnych, przedpokoi, salonów, jak i biur. Są łatwe w montażu, nie wymagają użycia fug czy pianek. Poza parametrami technicznymi, nie można zapomnieć o walorach estetycznych. Trudno odnaleźć w nich cechy linoleum sprzed dekady. Nowoczesne panele LVT są gwarancją naturalnego wyglądu podłogi, idealnego odwzorowania drewna, kamienia bądź gresu.

Dostępność na rynku

Luksusowe panele winylowe znajdują się w ofercie wielu producentów. Rekomendowane jest korzystanie z doświadczonych w branży podłóg obiektowych przedsiębiorstw.

Firmy mające na rynku długoletni staż są gwarancją wysokiej jakość usług i obsługi klienta, co potwierdzają takie marki, jak: https://www.aximo.pl/. Niezależnie, czy aranżacja dotyczy wnętrz pomieszczeń firmowych czy niewielkiego prywatnego mieszkania, warto zaufać profesjonalistom.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

siedemnaście − dwanaście =

Story Page