close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak sprawnie zarządzać czasem żeby znaleźć mieć go więcej?

Niejeden z nas używa określenia, mówiącego o tym, że doba jest zdecydowanie za krótka. Ten odcinek czasu trwa dla każdego tyle samo, bo 24 godziny. Jednak ze względu na różny sposób wykorzystania go możemy mieć wrażenie, że inni mają czasu więcej niż my. Co zrobić, żeby więcej wycisnąć z dnia, którym dysponujemy? Warto zwrócić uwagę na to, jak go wykorzystujemy.

Dyscyplina przede wszystkim

Każdy, kto ma tendencję do spóźniania się może nie zdawać sobie sprawy, że wynika to ze złego planowania. Inną przyczyną będzie odpowiednia ilość zadań, ale złe zorganizowanie. Co zatem przyczyni się do lepszego korzystania z posiadanych możliwości czasowych? Niektórzy mogą jakąś część dnia poświęcać na przygotowywanie posiłków. Czy nie lepszych rozwiązaniem będzie zakupienie gotowych produktów? Na przykład dieta pudełkowa z Sosnowca lub innego miasta daje nam możliwość zdrowego odżywiania i uzupełnienia brakujących kalorii w organizmie. Inna kwestia to unikanie tak zwanych rozpraszaczy czasu. Zabawa telefonem, częste zaglądanie do najświeższych wiadomości w mediach społecznościowych, wielokrotne otwieranie poczty internetowej, to tylko niektóre czynniki ograbiają nas z czasu. Trzeba pamiętać, że tylko odpowiednia dyscyplina w tych kwestiach pomoże nam zaoszczędzić czas potrzebny na ważne sprawy.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

18 + sześć =

Story Page