• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Fajne prezenty na 18 urodziny

Wybór prezentów to zawsze wyzwanie. Nigdy nie wiemy, czy nasz pomysł przypadnie solenizantowi do gustu, a na początku, na co w ogóle się zdecydować. W wyborze towarzyszy nam wiele dylematów dotyczących tego ile powinien kosztować podarunek, jak go zapakować i czy na pewno jest zgodny z tym, czego się od nas oczekuje? Podjęcie decyzji jest tym trudniejsze, jeśli chodzi o wybór upominku na 18 urodziny. Wiadomo, że akurat ten jubileusz wiąże się ze specjalnymi obchodami, więc każdy chciałby podarować jakiś szczególny prezent. Na co zdecydować się z powodu takiej okazji? Przede wszystkim warto kierować się zainteresowaniami solenizanta, ponieważ wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że prezent zostanie przyjęty z radością. Wśród chłopców popularne jest zafascynowanie piłką nożną. Większość z nich to zapaleni kibice sportowi, dlatego można postawić na gadżety związane z tą dziedziną. Oczywiście z największą aprobatą spotkałoby się wykupienie biletu na jakiś ważny mecz piłkarski, ale jeśli takie rozwiązanie nie wchodzi w grę, to oczywiście można też postawić na ubrania związane z konkretną drużyną, np. koszulki Manchester United. Ważne, żeby nie pomylić faworyta solenizanta.

Łączy nas piłka

Podobnie sprawa wygląda z dresami klubowymi Atletico Madryt. Oba prezenty mogą się okazać strzałem w dziesiątkę, jeśli powędrują w ręce kibica sportowego. Można również zdobyć piłkę z autografem. Nie odchodząc za daleko od tematu piłki nożnej, ciekawym pomysłem jest również wykupienie treningów w znanej szkółce. Innym pomysłem jest też zorganizowanie spotkania z gwiazdą futbolu, co można zrobić przy okazji jakiś charytatywnych licytacji.

 

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

19 − czternaście =

Story Page