Kroje i kolory modnych sukienek na wesele

Kroje i kolory modnych sukienek na wesele
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy dostajemy zaproszenie na wesele, na pewno bardzo się cieszymy, że bliska nam osoba będzie zawierać związek małżeński. Jednakże zawsze powstaje pytanie: W co się ubrać? Czasami na zaproszeniach jest napisane w jakim stylu będzie prowadzona impreza weselna. Gdy takiej adnotacji nie ma, trzeba po prostu założyć, że musimy wyglądać elegancko i stosownie do okazji. Dlatego warto rozejrzeć się za modnymi kolorami i krojami sukienek na wesele.

Nietuzinkowy, ale odpowiedni wygląd

Warto pamiętać o najważniejszej zasadzie. Na ślub nie ubieramy białej sukienki. Ten kolor zarezerwowany jest dla panny młodej i ogromnym nietaktem byłoby ubranie stroju w tym samym kolorze. Warto też podpytać, jakie sukienki będą miały druhny, aby znaleźć inną niż ich naszykowane kreacje. Można jednak postawić na bardziej charakterystyczne outfity niż mała czarna. Choćby sukienka hiszpanka w czerwonym kolorze świetnie będzie wyglądać, gdy na wesele wybieramy się latem.

O każdej porze roku sprawdzą się jednak sukienki koktajlowe, które można między innymi znaleźć na https://mosquito-sklep.pl/pl/77-sukienki-na-wesele. Kolor jak i krój powinniśmy wybrać wedle swojej karnacji i budowy ciała. W chłodnych kolorach lepiej wyglądają osoby o zimnej karnacji, z kolei ciepłe i żywe odcienie najlepiej pasują osobom z ciepłą karnacją. Krój sukienki powinien zaś tuszować elementy figury, których nie chcemy podkreślać i wydobyć te, które najbardziej nam się podobają. Zatem warto przymierzyć kilka sukienek przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*