close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jakie leki i preparaty mogą polepszyć zdrowie naszego czworonoga?

Właściciele czworonogów, które cierpią na różnego rodzaju dolegliwości zdrowotne i choroby poszukują skutecznych rozwiązań, aby zminimalizować przykre objawy, jak i ból towarzyszący dolegliwościom. Oprócz klasycznych środków farmakologicznych można jednak wybrać także cieszące się ogromną popularnością w ostatnim czasie preparaty na bazie konopi. Badania potwierdzają ich skuteczność, wykluczając jednocześnie ryzyko występowania działań niepożądanych. To sprawia, że preparaty są odpowiednie dla dorosłych psów i kotów, a także zwierzęcych seniorów. Z ich wyborem można się zapoznać choćby za pośrednictwem podanego adresu https://hempme.pl/petme/.

Z troską o zdrowie pupila

Alternatywą dla konwencjonalnego leczenia zwierząt są zatem olejki CBD, które powstają w ten sam sposób, co produkty dla ludzi. Produkt stosowany regularnie wykazuje szereg korzystnych działań na organizm czworonoga, w tym przede wszystkim właściwości uspokajające, zmniejszające stres czy poprawiające apetyt. W przypadku zwierząt chorujących na padaczkę może zmniejszać drgawki towarzyszące napadom. Wykazuje także działanie przeciwbólowe, wspiera trening behawioralny. Dawka powinna być dostosowana do potrzeb zwierzęcia oraz zgodna z zaleceniami producenta.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

20 + osiemnaście =

Story Page