• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak zakupić gry po niższej cenie?

Gdy kupujesz grę, nie ma czegoś takiego jak uczciwa cena. Gry są zawsze w jakimś momencie przeceniane, a jeśli jesteś cierpliwy, możesz znaleźć dobre oferty na wszystko, od najnowszych tytułów po klasyki. Oto kilka wskazówek, jak uzyskać najlepsze oferty na gry.

Gry używane

Jeśli patrzysz na nowe gry i zastanawiasz się, dlaczego tak dużo kosztują, pomyśl, ile pieniędzy idzie na stworzenie choćby jednej gry. Twórca gry musi opłacić serwery i inną infrastrukturę potrzebną do jej uruchomienia. Musi pokryć koszty marketingu, takie jak reklamy telewizyjne czy ogłoszenia w czasopismach. Musi opłacić pensje i świadczenia dla pracowników, w tym ubezpieczenie zdrowotne i programy typu 401(k). Muszą też wziąć pod uwagę podział zysków z wydawcami i inwestorami – a wszystko to jeszcze zanim gra trafi na półki sklepowe!

Gra używana nie ponosi żadnego z tych kosztów. Dlatego właśnie są tak tanie! Oczywiście, są też minusy: płyta jest prawdopodobnie porysowana lub zabrudzona; może nie działać na Twoim systemie; czasami brakuje jej części (instrukcji! kodów instalacyjnych!); a czasami ludzie oszukują, odblokowując wszystko w grze przed sprzedaniem jej w internecie.

Biorąc pod uwagę tę kwestię, warto rozważyć zakup gier, w takim punkcie na rynku jak skup gier, mając pewność, że otrzyma się kompletny, niewybrakowany tytuł za rozsądną niską cenę.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

dwa × 2 =

Story Page