Humorystyczne dodatki na wesele

Humorystyczne dodatki na wesele
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub i towarzyszące mu wesele to bardzo ważne oraz uroczyste wydarzenia. Przede wszystkim powinny się jednak kojarzyć z radością. Choć przygotowania do tego wydarzenia są zwykle stresujące, to warto zadbać o akcenty, które wprowadzą nieco rozluźnienia i będą sprzyjać dobrej zabawie. Poza organizowanymi aktywnościami i konkursami, przydają się do tego zabawne dodatki. 

Na etapie przygotowań

Jeżeli dana para planuje wykorzystanie akcentów humorystycznych, to warto pomyśleć już nad kreatywnym tekstem zaproszenia. Jest to pierwszy element z którym mają do czynienia goście. Sposób w jaki będzie skonstruowane dane pismo, daje też pierwszy sygnał dotyczący tego, w jakim charakterze będzie zorganizowany ten dzień. Trzeba zatem zadbać o odpowiednio dobraną czcionkę oraz oczywiście samą treść. Ta może być zainspirowana przez Pana Młodego lub Pannę Młodą, ale istnieją także pewne uniwersalne rozwiązania. Ciekawym pomysłem jest zaproszenie w formie wezwania danej osoby w sprawie ślubu. Będzie to gest, który rozbawi gości i uświadomi ich, że w trakcie wesela mogą oczekiwać innych humorystycznych gadżetów. 

Podczas samego wydarzenia

W trakcie wesela radosne będą przede wszystkim organizowane przez wodzireja zabawy oraz konkursy, lecz uśmiech na twarzach gości, mogą wywołać również dekoracje oraz dodatki. W tym celu można wykorzystać winietki na stół, zawieszki na butelki lub banery ustawione przy ścianach, zawierające jakieś zabawne napisy. Te można umieścić także na kolorowych balonach lub przygotować takie gadżety z jakimiś ciekawymi obrazkami. Wreszcie dobrym pomysłem jest kreatywny tort weselny. Pod tym względem najłatwiej jest sięgnąć po figurki przedstawiające nowe małżeństwo, które będą tworzyć jakąś scenkę, pozytywnie i z dystansem nawiązującą do stylu życia takiej pary.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*