close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Przyjęcie urodzinowe – jak wybrać niebanalny prezent, który zachwyci solenizanta?

Urodziny to jedna z tych okazji, kiedy warto podarować solenizantowi oryginalny prezent, który na długo zapadnie mu w pamięć. Może on być wybrany z uwzględnieniem zainteresowań danej osoby, choć nie jest to oczywiście wymóg konieczny. Liczy się przede wszystkim to, aby został wręczony prosto od serca i sprawił dużą radość. W ostatnim czasie prawdziwym hitem jest np. balonowy prezent w postaci ozdobnego pudełka, z którego po otwarciu wylatują piękne dekoracje wypełnione helem.

Rzeczy materialne powoli odchodzą do lamusa

Jeśli pragniemy podarować bliskiej osobie nietuzinkowy prezent, to w pierwszej kolejności zrezygnujmy z klasycznych czekoladek, kwiatów, perfum, elementów garderoby, gadżetów elektronicznych, czy innych standardowych rozwiązań. Znacznie ciekawszym wyborem są podarunki w formie przeżyć, ponieważ umożliwiają zdobywanie nowej wiedzy, rozwijanie dotychczasowych pasji i zainteresowań oraz odkrywanie zupełnie nowych horyzontów. Na dodatek dostarczają one mnóstwo pozytywnych emocji.

Większość kobiet będzie z pewnością zachwyconych z możliwości wizyty w ośrodku SPA (zabiegi relaksacyjne i upiększające), odwiedzenia salonu urody w celu wykonania manicure hybrydowego lub makijażu permanentnego, skoku na bungee, lotu widokowego paralotnią (ewentualnie awionetką, albo balonem), czy romantycznej randki w ekskluzywnej restauracji. Z kolei w przypadku mężczyzn znakomicie sprawdzi się choćby skok ze spadochronem, strzelanie z prawdziwej broni na strzelnicy, rozgrywka na placu paintballowym, degustacja piwa (lub innego alkoholu), czy wizyta w parku trampolin.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

trzy × pięć =

Story Page