Przyjęcie urodzinowe – jak wybrać niebanalny prezent, który zachwyci solenizanta?

Przyjęcie urodzinowe – jak wybrać niebanalny prezent, który zachwyci solenizanta?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urodziny to jedna z tych okazji, kiedy warto podarować solenizantowi oryginalny prezent, który na długo zapadnie mu w pamięć. Może on być wybrany z uwzględnieniem zainteresowań danej osoby, choć nie jest to oczywiście wymóg konieczny. Liczy się przede wszystkim to, aby został wręczony prosto od serca i sprawił dużą radość. W ostatnim czasie prawdziwym hitem jest np. balonowy prezent w postaci ozdobnego pudełka, z którego po otwarciu wylatują piękne dekoracje wypełnione helem.

Rzeczy materialne powoli odchodzą do lamusa

Jeśli pragniemy podarować bliskiej osobie nietuzinkowy prezent, to w pierwszej kolejności zrezygnujmy z klasycznych czekoladek, kwiatów, perfum, elementów garderoby, gadżetów elektronicznych, czy innych standardowych rozwiązań. Znacznie ciekawszym wyborem są podarunki w formie przeżyć, ponieważ umożliwiają zdobywanie nowej wiedzy, rozwijanie dotychczasowych pasji i zainteresowań oraz odkrywanie zupełnie nowych horyzontów. Na dodatek dostarczają one mnóstwo pozytywnych emocji.

Większość kobiet będzie z pewnością zachwyconych z możliwości wizyty w ośrodku SPA (zabiegi relaksacyjne i upiększające), odwiedzenia salonu urody w celu wykonania manicure hybrydowego lub makijażu permanentnego, skoku na bungee, lotu widokowego paralotnią (ewentualnie awionetką, albo balonem), czy romantycznej randki w ekskluzywnej restauracji. Z kolei w przypadku mężczyzn znakomicie sprawdzi się choćby skok ze spadochronem, strzelanie z prawdziwej broni na strzelnicy, rozgrywka na placu paintballowym, degustacja piwa (lub innego alkoholu), czy wizyta w parku trampolin.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*