Gdzie kupić tani akumulator?

Gdzie kupić tani akumulator?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Akumulator to bardzo ważny element w każdym pojeździe. Przekonał się o tym prawie każdy kierowca – ręka do góry kto nie miał nigdy kłopotów z odpaleniem auta. Problemy z uruchomieniem silnika zdarzają się najczęściej w zimie – przy dużych mrozach. Jeśli mamy już stary i słaby akumulator warto zaopatrzyć się w niego przed sezonem zimowym. Według przepisów aby kupić nowy musimy oddać w sklepie stary akumulator, lub zapłacić opłatę w wysokości 30 zł, a sprzedawca wystawi odpowiednie zaświadczenie.

Jaki akumulator kupić?

Należy przede wszystkim uwzględnić moc auta. Jeśli nie znamy się na akumulatorach sprzedawca pomoże dobrać odpowiedni – wystarczy podać model auta i moc silnika. Badania pokazują, że zwykle wybieramy najtańsze akumulatory, jednak takie mogą sprawiać problemy. Istnieje możliwość zakupu przez Internet, jednak problematyczną sprawą jest przesyłka – często jest droga, ponieważ akumulatory zaliczają się do niebezpiecznych substancji. Dobrym wyborem jest zakup przez internet i odbiór w wybranym, dogodnym punkcie.

Gdzie kupić tani akumulator w Poznaniu?

Gdy chodzi o akumulatory Poznań Starołęka jest miejscem, gdzie znajduje się firma, która od lat zajmuje się sprzedażą tylko i wyłącznie akumulatorów. Dzięki korzystnym cenom i bardzo miłej fachowej obsłudze jest to popularny sklep w Poznaniu. Klient udając się do tej firmy, wie że może się tam spotkać z profesjonalizmem. Co więcej istnieje możliwość zamówienia wcześniej akumulatora w internecie i odebrania go na miejscu w siedzibie. Za najtańszy akumulator do samochodu osobowego trzeba zapłacić ok 200 zł, choć nie brakuje tez takich, których wydatek sięgnie nawet 700 zł.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*