• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Czym zastąpić fotel w pokoju dziecięcym?

Funkcjonalny kącik dla najmłodszych

Każde dziecko powinno mieć w swoim domu wyznaczoną strefę do relaksu i odpoczynku. Może się wtedy wyciszyć, a i my, jako rodzice mamy chwilę dla siebie. Rozważając zakup odpowiednich mebli do takiego miejsca, powinniśmy kierować się zarówno ich wyglądem, jak i funkcjonalnością. Najważniejszym elementem jest dziecięcy fotel. Tutaj nie musimy stawiać na szablonowe rozwiązania. Możemy wybrać model w atrakcyjnym dla dziecka kolorze i kształcie.

Siedziska dla dzieci

Fajnym i niestandardowym pomysłem, który szczególnie podoba się chłopcom, jest fotel piłka. Sklepy oferują różne rozmiary i warianty kolorystyczne. Możemy go wybrać w kształcie piłki do nogi, koszykówki, czy rugby – wybór jest ogromny. Zaletą tego produktu jest to, że jest miękki, wygodny i dopasowuje się do ciała. Dzieci czerpią radość z tego, że mogą korzystać z siedziska na różny sposób – siedzieć w nim, zapadać się, czy całkowicie położyć.

Drugim rozwiązaniem jest pufa worek dla dzieci. Czym różni się od pierwszego? W zasadzie tylko kształtem, bo zasada działania jest identyczna. Pufa to świetny pomysł na wyposażenie dziecięcego pokoju. I w tym wypadku wyobraźnia producentów nie zna granic  — takie meble do siedzenia dostępne są w rozmaitych kształtach i wzorach. Szczególnym powodzeniem cieszą się pufy imitujące zwierzęta.

Oba siedziska są lekkie, co ułatwia ich przenoszenie. Dziecko może z nich korzystać zarówno w domu, jak i na przykład w ogrodzie. Najlepiej postawić na te wykonane z ekoskóry. Sprawia ona, że są miękkie w dotyku i łatwo je utrzymać w czystości.

 

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

4 × 4 =

Story Page