Wygodne i stylowe meble do siedzenia

Wygodne i stylowe meble do siedzenia
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czasy się zmieniają, a jeśli chodzi o trendy w urządzaniu mieszkań – zmiany następują jeszcze szybciej. Dzisiaj nawet tradycyjne krzesła i fotele są zastępowane przez poduszki do siedzenia na podłodze. Coś, co kojarzyło nam się do tej pory raczej z Azją, dotarło też do Polski. Wbrew pozorom takie rozwiązania posiadają sporo zalet.

Siedzenie na podłodze jest uważane za zdrowe – nie bez przyczyny od tysięcy lat praktykują je mieszkańcy dalekiego wschodu. Na specjalnie wyprofilowanych poduszkach można uprawiać też jogę, a przynajmniej jej elementy.

Jeśli zamarzy nam się jedzenie posiłków w dalekowschodnim stylu, możemy na środku umieścić matę, lub niski stolik. Ryż i pałeczki z pewnością sprawią, że poczujemy się jak w dalekich Chinach, czy Japonii. Takie przyjęcie może mocno zaskoczyć naszych znajomych.

Po staremu, czyli po nowemu

Kto jednak woli siedzieć bardziej typowo dla Europejczyka, powinien jednak wybrać tradycyjne siedzenia. Od wielu lat popularne są pufy – niegdyś były stałym elementem każdego domu. Dawniej ciężkie i niewygodne – dzisiaj miękkie i designerskie. Projektanci myślą też o dzieciach, projektując dla nich specjalne modele puf.

Przykłady można zobaczyć na https://pufy.pl/16-pufy-dla-dzieci.  Są one nieco mniejsze, ale co ważne – lekkie. Dzięki temu maluch może samodzielnie przemieścić je w inne miejsce. Nowoczesne wzornictwo oraz bryła sprawiają, że takie siedzisko pasować będzie do każdego pokoju dziecięcego. Wystarczy tylko poszukać odpowiedniego modelu w internecie, a na pewno znajdziemy coś, co przypadnie do gustu naszemu dziecku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*