close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Bezpieczna podróż z psem – czyli jakie akcesoria wybrać

Podróżowanie z pupilem może być bezproblemowe. Niestety w przypadku kolizji obecność niewłaściwie zabezpieczonego czworonoga stanowi dodatkowe zagrożenie. Dlatego z miłości do swoich zwierząt, warto się przygotować i prawidłowo zamontować w samochodzie odpowiednie akcesoria.

Jak zabezpieczyć psa w aucie?

Podczas planowania wyprawy z pupilem należy pamiętać o tym, że może on mieć trudność z utrzymaniem jednej pozycji na siedzeniu lub w bagażniku. Największe wyzwanie dla psich łap stanowi skórzana tapicerka. Popularnym rozwiązaniem na tego typu problemy są szelki oraz specjalna, krótka smycz. Warto również w aucie zamontować fotelik samochodowy dla psa, który sprawdzi się u właścicieli pupili ras mniejszych i średnich. Stanowi on także świetną ochronę dla tapicerki. Natomiast w przypadku dużych zwierząt należy go zastąpić specjalną matą samochodową, która nie tylko uchroni obicie przed sierścią, ale także przed zabrudzeniami. Poruszając się autem z psami większych rozmiarów, zaleca się również używanie kratki, która oddzieli zwierzę od innych pasażerów.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

dziewięć − 7 =

Story Page