close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak wybrać odpowiednią kurtkę na sezon jesienno-zimowy?

Urokiem klimatu umiarkowanego w Polsce jest konieczność regularnej wymiany zawartości szafy. W sezonie jesienno- zimowym dobrze jest zaopatrzyć się w kurtkę, która osłoni ciało przed chłodem, wilgocią i wiatrem. Jak wybrać odpowiedni model w przypadku mężczyzn? Podpowiadamy! 

Funkcjonalność przede wszystkim

Cechą jesienno- zimowej pogody w Polsce jest zmienność. Kurtka powinna być więc przystosowana do jej kaprysów. Dobrze, by miała ocieplany kaptur. Po założeniu na głowę chroni on przed lekkimi opadami i izolować będzie wrażliwe zatoki, czy uszy przed przewianiem. Warto sprawdzić, czy kurtka ma odpowiednią długość. Jeśli sięga tylko do pasa, dobrze by kończyła się elastycznym ściągaczem. Dzięki temu niskie temperatury i wiatr nie przedostaną się do ciała. Polecamy sprawdzić także grubość ocieplenia i sprawność zamka błyskawicznego. Tylko odpowiednio szczelny materiał i suwak zadbają o odpowiedni komfort cieplny w chłodne dni.

Czy kurtka jesienno- zimowa może dobrze wyglądać?

Wybierając kurtkę na sezon jesienno- zimowy nie można zapomnieć o wyglądzie. W przypadku męskich kurtek poleca się modele pikowane, ocieplane bomberki, bądź wersje przypominające kurtkę pilota. Co z kolorami? Wchodząc na strony takich przedstawicieli na rynku jak https://skleptmk.pl/oferta-kurtki-pit-bull zapoznać się można z trendami na nadchodzące pory roku. Wśród kurtek dla panów dominują odcienie czerni i szarości. Nie brakuje też tkanin granatowych, oliwkowych, czy czerwonych. Jednolitą barwę kurtki można równoważyć jaskrawym wykończeniem kaptura lub napisami na rękawach.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

trzynaście + trzynaście =

Story Page