close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Zestawienie najlepszych producentów bonga i bletek

Palenie najczęściej kojarzy się z papierosami. Nic w tym dziwnego, ponieważ nadal w Polsce około 25% społeczeństwa używa wyrobów tytoniowych. Z pewnością jednak nie każdy wie, że palić można na wiele różnych sposobów.

Bongo, czyli fajka z naturalnym systemem filtracji

Dla wielu bongo jest tajemniczym urządzeniem. W rzeczywistości jednak to alternatywna metoda palenia tytoniu czy innych mieszanek. Ze względu na swoją budowę, urządzenie to jest ładne i może być wykorzystywane jako dekoracja pokoju. Główną zaletą bongo jest fakt, że do palenia wykorzystuje się wodę, która pomaga w filtracji i oczyszczaniu dymu. Do najlepszych producentów tego akcesoria należą: Grace Glass, Black Leaf, Beaker Flame, które można zakupić w wielu sklepach internetowych, a jednym z nich jest https://vaporshop.pl/pl/13-bonga.

Najlepsza forma tradycyjnego palenia

Wielu palaczy tytoniu, ceni sobie możliwość samodzielnego skręcenia papierosów. Argumentują to tym, że mogą go zrobić ze swoim ulubionym tytoniem i nie są skazani na domyślny wybór manufaktur tytoniowych. Aby przygotować “skręta”, oprócz tytoniu potrzebują także bletki, czyli papierków wykonanych z cienkiej bibułki, które umożliwiają stworzenie stożkowej formy. Zasadniczo nie ma wielkich różnic, między poszczególnymi rodzajami bibułek, jednakże doświadczeni palacze są w stanie wyczuć subtelne rozbieżności. Niektóre z nich występują nawet w różnych smakach i rozmiarach. Jakościowo, najlepsze produkty są tworzone przez firmy: RAW, Elements, Rolling Papers, Juicy Jays, OCB.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

18 − cztery =

Story Page