• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak urządzić nowoczesną łazienkę?

Łazienka to pomieszczenie w domu czy mieszkaniu, które powinno być przede wszystkim funkcjonalne, a w dalszej kolejności pięknie urządzone. Najlepiej jeśli spełnia obie te cechy, o co zabiegają zarówno architekci, jak i domownicy. Znajdujące się w niej wyposażenie powinno gwarantować wygodną toaletę poranną, a także zapewniać komfort wszystkim jej użytkownikom. Na co zatem zwrócić uwagę, urządzając nowoczesną łazienkę?

Minimalizm jako styl aranżacji

Nowoczesna łazienka cechuje się minimalizmem. W związku z tym najlepiej sprawdzają się w niej klasyczne rozwiązania wraz z białymi, czarnymi lub szarymi płytkami jako elementami dekoracyjnymi. Aby ożywić pomieszczenie, można wprowadzić akcenty w wyrazistych barwach. Dzięki uniwersalnemu tłu, jakim są czarno- białe płytki, intensywne kolory będą tam świetnie pasować. Alternatywą może być mozaika, która wyznaczy poszczególne jej strefy.

W nowoczesnej łazience pasują też świetnie dodatki z kamienia lub granitu, które nadadzą wnętrzu elegancji. Często stosowane są również elementy drewniane w charakterze desek ściennych, akcesoriów lub mebli. W nowoczesnej łazience świetnie wyglądają też kabiny prysznicowe prostokątne. Cechują się one przestronnym wnętrzem, które nie krępuje w żaden sposób ruchów. Dodatkowo w ich środku można zamontować specjalne siedzisko, które jest praktycznym rozwiązaniem dla osób niepełnosprawnych fizycznie lub o ograniczonych możliwościach ruchowych. Podobnie jak kamień czy granit są także eleganckim dodatkiem.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

5 × jeden =

Story Page