Czy fotografia przygotowań przed ślubem to dobry pomysł?

Czy fotografia przygotowań przed ślubem to dobry pomysł?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Obecność fotografa podczas ceremonii ślubnej i wesela jest w dzisiejszych czasach wręcz obowiązkowa. Zdjęcia ślubne to wspaniała pamiątka wzbudzająca sentymentalne wspomnienia przez całe małżeńskie życie. Coraz większa liczba osób decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalnego fotografa jeszcze przed rozpoczęciem całej uroczystości. Czy warto uwiecznić te magiczne momenty mające miejsce w oczekiwaniu na wielką chwilę zaślubin?

Fotografia ślubnych przygotowań – z perspektywy fotografa

Praca fotografa to zadanie bardzo odpowiedzialne. W końcu zdjęcia z ceremonii ślubnej są jedyne i niepowtarzalne. Kilka godzin spędzonych z parą młodą i ich bliskimi pozwala na zapoznanie się z ich preferencjami, oczekiwaniami i pragnieniami. Obecność aparatu podczas przygotowań sprawi, że wszystkie ujęcia będą później dużo bardziej naturalne. Możliwość spędzenia kilku godzin z fotografem sprawia, że narzeczeni, rodzice i świadkowie zdecydowanie swobodniej czują się w jego obecności.

Czy warto zaprosić fotografa na kilka godzin przed rozpoczęciem ceremonii?

Wielu fotografów – między innymi https://www.joannafigarska.com/ – oferuje pobyt z parą młodą już od porannych godzin ich ślubnego dnia. Wszystkie chwile związane z przygotowaniami – nie tylko przebieranie się w kreacje, ale również wspólne picie kawy, czy wyprowadzenie Pary Młodej przez orkiestrę to niepowtarzalne momenty, zdecydowanie warte uwiecznienia. Dzięki całodniowej obecności fotografa można też w wolnej chwili wykonać niewielką sesję portretową – na przykład w rodzinnym ogrodzie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*