Zalety systemu cargo

Zalety systemu cargo
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

System cargo to praktyczne rozwiązanie, które pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń użytkową. Narzędzie to znajduje zastosowanie przede wszystkim w pomieszczeniach kuchennych, zapewniając wygodę, komfort i porządek w szafkach. Na czym polega jego fenomen i dlaczego warto z niego korzystać?

Wszystko pod ręką

Przestrzeń kuchenna zazwyczaj jest dzielona na kilka części, z których każda pełni określoną funkcję. Jednym z istotnych elementów są szafki kuchenne, służące do przechowywania naczyń, sprzętów, a także zapasów. Chcąc usprawnić przechowywanie produktów i ułatwić domownikom korzystanie z szafek, warto zamontować w nich specjalne kosze, które nie tylko uporządkują przechowywane produkty, ale przede wszystkim sprawią, że wszystko będzie pod ręką. Mowa tu oczywiście o popularnych w ostatnim czasie szafkach cargo w kuchni, czyli wysuwanych koszach, montowanych wewnątrz kuchennych mebli. System tworzy rama przytwierdzana do sufitu lub boków szafki oraz prowadnice, dzięki którym kosz lub półka wysuwa się na zewnątrz. Narzędzie to dodatkowo jest wyposażone w różnego rodzaju pojemniki i relingi do przechowywania produktów.

Systemy cargo różnią się funkcjonalnością i wielkością. Największym zainteresowaniem cieszą się rozwiązania wysokie, montowane w szafkach kominowych, sięgających od podłogi aż do sufitu. Systemy te umożliwiają przechowywanie produktów, których łączna waga sięga nawet 150 kg. Na rynku dostępne są także niskie cargo, przeznaczone do montażu w szaflach podblatowych. Sklep Locker posiada w swojej ofercie wygodne i funkcjonalne systemy cargo, które pozwolą uporządkować przechowywane w szafkach produkty i przedmioty użytkowe. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*